Schůzka u Vás ZDARMA!

Sjednat schůzku
Chcete si pořídit fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnu a nevíte si rady? Pomůžeme s výběrem vhodného systému, jeho výkonu, s jeho místěním atd.

Napište nám, náš obchodní zástupce k Vám přijede, vše s Vámi prodiskutuje a poradí.
Poptávkový formulář

Financování FVE

Myslete ekologicky - bydlete ekonomicky s EKOprogramem od Raiffeisen stavební spořitelny. Nebaví vás již platit vysoké účty a chcete ušetřit tisíce korun ročně za energie? EKOprogram je určen pro každého, komu není lhostejné životní prostředí nebo kdo chce uspořit náklady za energie. Na každý projekt, který splňuje kritéria účelovosti, můžete získat výhodnější financování. Mezi účely, na něž lze využít EKOprogram, jsou také alternativní zdroje elektrické a tepelné energie - solární fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla a solární termické kolektory. Úvěr v rámci EKOprogramu od Raiffeisen stavební spořitelny v kombinaci s dotací až 100 tis. v rámci Nová zelená úsporám otevírá možnost pořídit si FVE opravdu každému zájemci.

 
Profesionální servis
PROFESIONÁLNÍ SERVIS
• pravidelné revize FVE
• optimalizace výroby
• pravidelné údržby a servis
• sjednání pojištění FVE
• možnost financování FVE

VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY
Instalace větrné elektrárny na klíč s připojení k síti a podpory ve formě zeleného bonusu. Větrné elektrárny pro rodinné domy i firemní objekty. Informujte se u nás!

+420 730 330 860
info@igtech.cz