Schůzka u Vás ZDARMA!

Sjednat schůzku
Chcete si pořídit fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnu a nevíte si rady? Pomůžeme s výběrem vhodného systému, jeho výkonu, s jeho místěním atd.

Napište nám, náš obchodní zástupce k Vám přijede, vše s Vámi prodiskutuje a poradí.
Poptávkový formulář

Větrné elektrárny

Malé větrné elektrárny mají dnes široké využití. Můžete je nalézt nejen v oblastech, kde není zavedena elektrická síť, ale i jako doplňkový zdroj elektrické energie. Fotovoltaická elektrárna spolu s větrnou elektrárnou a akumulátory tvoří energetickou nezávislost.

Větrné  elektrárny vyrobí elektrickou energii. Tento zdroj je ideální  instalovat v místech, kde je zaručena vyšší průměrná rychlost větru a jako doplňkový zdroj k fotovoltaickému systému. Vyrábí elektřinu jak v noci, tak i v nepříznivém větrném počasí, či zimním období. Výrobce větrných turbín IGTech zaručuje výrobu elektřiny i v malých rychlostech větru a to od 2,5 m/s. Větrné elektrárny mají bezpečnostní brzdu a vysokou výrobní efektivitu do 10 m/s. Elektrická energie je z větrné turbíny napojena na řídící a ochranný systém a přivedena na invertor, kde dochází k její přeměně. Elektřina je pak využita v objektu. Možnosti, jak naložit s vyrobenou elektřinou jsou různé. Ideální stav je, že veškerou svoji spotřebu pokryjete z obnovitelných zdrojů. Je to zaručená úspora na dlouhé roky dopředu.

Instalujeme malé větrné elektrárny od výrobce IGTech od 1 kW do 10 kW. Startovací rychlost větru od 2,5 m/s. Možnosti připojení větrné elektrárny jsou stejné jako u fotovoltaických systému. Například 2,5 kW větrná turbína dokáže vyrobit až 8 000 kWh podle místa instalace.


 


Profesionální servis
PROFESIONÁLNÍ SERVIS
• pravidelné revize FVE
• optimalizace výroby
• pravidelné údržby a servis
• sjednání pojištění FVE
• možnost financování FVE

VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY
Instalace větrné elektrárny na klíč s připojení k síti a podpory ve formě zeleného bonusu. Větrné elektrárny pro rodinné domy i firemní objekty. Informujte se u nás!

+420 730 330 860
info@igtech.cz