FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Vytvoříme Vám celý projekt fotovoltaické elektrárny na klíč dle Vašich požadavků a představ. Podle spotřeby Vám navrhneme optimální výkon Vaší fotovoltaické elektrárny. Vyladíme elektrárnu, abyste dosáhli maximální možné úspory.

SolaX Power s bateriemi TriplePower

Udělení prestižního ocenění Top Brand PV v roce 2020 na trzích v Itálii a Austrálii jasně zdůrazňuje kvalitu střídačů a postavení společnosti SolaX Power na trhu. Díky vysoké kvalitě produktů Solax Power nikdy předtím nebyl jednodušší využívat smysluplně fotovoltaiku jako zelenou energii budoucnosti.

Fotovoltaické systémy dodáváme s velmi kvalitními PV moduly s vysokou účinností.

+

Variabilita

Solax Power v současnosti na trh dodává jedno nebo třífázové hybridní střídače (X1-/X3-Hybrid).

\

Samostatnost

Střídače vlastní EPS funkci (Backup), takže vám nehrozí tzv. „Black-Out, ani když je výpadek v síti.

Bezpečné baterie

SolaX baterky Triple Power v ocelovém, úsporném chassis v LIFEPO4 provedení, které tvoří ucelený systém pro maximální bezpečnost.

Chytrý management

Chytrý management systému baterií TRIPLE POWER nedovolí vybití baterií ani přebití. Stand-by (IDLE) mode má vlastní spotřebu pouze cca 35 wattů.

Monitoring

Na vše lze snadno dohlížet přes internet nebo mobilní aplikací, která je napojena na Solax Cloud, kam střídač samostatně posílá svoje data.

Kompaktní systém Storion SMILE

Profesionální systém od výrobce ALPHA-ESS. Technologie, která obstará bezproblémový chod Vaši fotovoltaické elektrárny po dobu 30 let.

Fotovoltaické systémy dodáváme s velmi kvalitními PV moduly s vysokou účinností.

l

Profesionální design a řešení

Sytém, který je vyroben jedním výrobcem ALPHA-ESS a oceněn RedDot Design 2018 (design a technlogie) jako „nejlepší z nejlepších“.

Dohled 24/7 nonstop

Nad každým instalovaným systémem je NONSTOP dohled. Vždy víme, co se systémem děje a můžeme tak předcházet neočekávaným poruchám. Každé zařízení je automaticky aktualizováno.

Řešení soběstačnosti - UPS

Díky bateriím jste plně soběstační. Při výpadku elektrické energie Vás zásobuje Vaše baterie. Ostatní mají tmu, ale Vy svítíte.

Inteligentní řízení EMS a BMS

Výrobce uvádí, že za pomocí inteligentního řízení systému EMS (Energy Management systém) a BMS (Battery manager systému) je systém navržen na 30 let.

ALL-IN řešení

Jeden systém, který obsahuje vysokonapěťové baterie EVE v LiFePO4 provedení se zárukou 10 let na 80% kapacity, UPS (Backup) v případě výpadku distribuční sítě, jedno nebo třífázový hybridní střídač T5/T10 a inteligentní řízení se vzdáleným dohledem.

RCT Storage s úložištěm RCT Battery

RCT Power je ideálním řešením pro Vaše požadavky na skladování vyrobené energie z fotovoltaických panelů. Výkonové baterie mají vynikají bezpečností a dlouhou životností.

Fotovoltaické systémy dodáváme s velmi kvalitními PV moduly s vysokou účinností.

f

Modulární systém

Vysokonapěťové baterie RCT Power Battery zaručují nejvyšší účinost a samostatnost. Záruka na baterie je 10 let. Modulární řešení lze upgradovat a přizpůsobit tak, aby vyhovovalo Vaším požadavkům. Sytém můžete navýšit tak aby vyhovoval novým spotřebičům. Baterie mají elegantní design, můžou být součástí interiéru domu.

~

Spolehlivost a bezpečnost

Získáte maximum z Vašeho fotovoltaického systému. Technoogie vyrobená Německou RCT Power  Battery Vám uchová vyrobenou elektrickou energii. Poskytuje mimořádně bezpečné řešení šetřící zdroje. Baterie jsou technologie LiFePO4, které sdílí mnoho vlastností s lithium-iontových akumulátory používané ve spotřební elektronice. Tyto byterie jsou považovány za nejbezpečnější.

Nezávislost

S RCT Power Battery se stanete více nezávyslími na Vašem poskytovateli energie a budete schopni formovat Vaší energetickou náročnost.

M

Výpadky distribuční sítě

Výpadky proudu již nebudou problém. Při použití nosového napájení společně s baterií RCT Power nikdy nebudete ve tmě.

Voltronic Power s bateriemi Pylontech

Ekonomická varinta. Smyluplné jednofázové řešení s integrovanou funkcí Back Up až do výstupního výkonu  3000W a v hybridním režimu až 4500W.

Fotovoltaické systémy dodáváme s velmi kvalitními PV moduly s vysokou účinností.

Integrovaná fukce Back UP

Hybridní měnič Infinisolar 3k Plus má integrovanou fukci Back UP. Nebude Vás trápit výpadek elektřiny od distribuční sítě.

g

MPPT DC vstup, zobrazení

Zabudovaný MPPT solární regulátor nabíjení až do výkonu 4500 Wp fotovoltaických panelů. LCD displej pro zobrazování všech důležitých informací

Spolehlivost a životnost baterie

Spolehlivé a výkonné baterie Pylontech se vyznačují kromě moderního designu také skvělou funkčností. Předností technologie LiFePO4 je odolnost vůči tepelným únikům a maximální bezpečnost. Zásadní výhodou Pylontech US2000 je oproti méně kvalitním bateriím hlavně vysoký počet nabíjecích cyklů (až 6000x!) s 80% hloubkou vybití a s tím spojená vysoká životnost.

1

Rozšířitelnost

Kompaktní a sofistikované zařízení je lehce rozšiřitelné, umožňuje postupné zapojení až osmi úložišť najednou.

Fronius s Wattrouterem

Bez ohledu na to, co přinese budoucnost, s výrobkem Fronius jste nejlépe vybaveni pro požadavky zítřka. Fronius je solidní rodinný podnik s jedinečně vysokou kvalitou produktů. Wattrouter je nejlépší regulátor pro využití přebytečné energie z FVE od českého výrobce.

Fotovoltaické systémy dodáváme s velmi kvalitními PV moduly s vysokou účinností.

Záruka a spolehlivost

Za zárukou Fronius stojí solidní rodinný podnik a jedinečně vysoká kvalita servisu našeho oddělení Fronius Support a našich Fronius Service Partnerů. Standardní záruka je 5 let + 2 roky po registraci na solarweb.com.

g

Monitorování

Díky obsáhlému a přehlednému online portálu Fronius Solar.web mohou provozovatelé své fotovoltaické systémy pohodlně a přehledně monitorovat, analyzovat a vzájemně porovnávat.

Wattrouter

Regulátory WATTROUTER jsou určeny pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou (FVE) nebo větrnou (VTE) elektrárnou. Po správné instalaci a nastavení tyto regulátory dokonale optimalizují využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE.

Díky obsáhlému a přehlednému online portálu Fronius Solar.web mohou provozovatelé své fotovoltaické systémy pohodlně a přehledně monitorovat, analyzovat a vzájemně porovnávat.

Regulátory WATTROUTER jsou určeny pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou (FVE) nebo větrnou (VTE) elektrárnou. Po správné instalaci a nastavení tyto regulátory dokonale optimalizují využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE.

Aktuality

Ministr Hladík: Solární panel bude na každém domě

Solární panel má v budoucnu být na každém domě v Česku. Podle ministra životního prostředí Petra Hladíka je fotovoltaika nejen otázka úspor, ale především energetické soběstačnosti, bezpečnosti a ekologie. Ministr to uvedl v rozhovoru pro deník Hospodářské noviny...

Co lidi motivuje k investicím do fotovoltaiky?

Životní prostředí, úspory, touha po soběstačnosti i kutilství. Výzkumnice z FEL ČVUT zmapovaly motivace lidí, kteří investují do fotovoltaiky. Zdroj: S-Power 4 typy motivace Obliba fotovoltaických panelů v Česku roste. Jen za první pololetí letošního roku jich bylo...

Nová zelená úsporám se znovu otevře pro fotovoltaiku do 19. září

Po letní provozně-technické přestávce začne Státní fond životního prostředí ČR opět přijímat žádosti o investiční podporu pro domácnosti z oblíbeného programu Nová zelená úsporám. V úterý 19. září 2023 se příjem žádostí otevře pro vlastníky bytových domů a od úterý...

Obliba fotovoltaik výrazně změní českou energetiku

Růst obliby fotovoltaiky je tak vysoký, že pokud by se realizovaly všechny vydané smlouvy o připojení pro FVE, znamenalo by to téměř dvojnásobné zatížení přenosové soustavy oproti současnému stavu ve špičce. Pro stabilitu sítě to znamená velké riziko. Zdroj: E.ON...

Chcete se stát zákazníkem IGTech a začít šetřit?