FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY

Vytvoříme Vám celý projekt fotovoltaické elektrárny na klíč dle Vašich požadavků a představ. Podle spotřeby Vám navrhneme optimální výkon Vaší fotovoltaické elektrárny. Vyladíme elektrárnu, abyste dosáhli maximální možné úspory.

 Nabídky nejžádanějších fotovoltaických elektráren

PROČ SI POŘÍDIT FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU?

V programu Zelená úsporám je možné získat dotaci na fotovoltaickou elektrárnu. Dotace na fotovoltaickou elektrárnu dosahuje až 170.000,- Kč. Vhodně zvolenou velikostí elektrárny v kombinaci s řízením spotřeby nebo akumulace elektřiny do baterií posílíte energetickou soběstačnost Vaší domácnosti. Měsíční platby za elektřinu budou sníženy na následujících 20-30 let s minimálními náklady na provoz a údržbu. Snížíte si pravidelné výdaje za energie. Vyrobíte čistou energii bez znečišťování životního prostředí, čímž myslíte na budoucnost.

Vytvoříme Vám celý projekt fotovoltaické elektrárny na klíč dle Vašich požadavků a představ. Podle spotřeby Vám navrhneme optimální výkon Vaší fotovoltaické elektrárny. Vyladíme elektrárnu, abyste dosáhli maximální možné úspory.

BUDOUCNOST DECENTRÁLNÍCH ZDROJŮ JE VE SKLADOVÁNÍ ELEKTŘINY A JEJÍ MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ V OBLASTI MALÝCH I VELKÝCH REALIZACÍ.

Fotovoltaická elektrárna vyrobí elektrickou energii ze slunečního záření. Elektrická energie je z fotovoltaických panelů přivedena na invertor, kde dochází k její přeměně. Elektřina je rozvedena do objektu. Pokud elektrárna vyrábí elektřinu, využíváte je zdarma. Dojde-li k vyšší výrobě elektřiny než máte spotřebu, přeteče do distribuční sítě. Naopak pokud je výroba elektrárny nižší, než Vaše spotřeba, musíte nakupovat drahou elektřinu od Vašeho dodavatele. Možnosti, jak naložit s vyrobenou elektřinou, jsou různé. Ideální stav je za předpokladu, že veškerou svou spotřebu nebo její větší část pokryjete z obnovitelných zdrojů. Zaručená úspora na dlouhé roky dopředu.

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY A JEJICH MOŽNÁ ŘEŠENÍ

FOTOVOLTAICKÝ SYSTÉM S AKUMULACÍ PŘEBYTKŮ DO BATERIÍ

Přes den Vám fotovoltaická elektrárna vyrobí elektrickou energii, kterou můžete okamžitě spotřebovávat. Ne vždy se podaří v době výroby využít veškerou el. energii. Přebytečná el. energie se ukládá do baterií. V době, kdy už elektrárna nevyrábí, např. v noci, spotřebiče v domácnosti tuto uloženou energii využijí. Veškeré hodnoty o vlastní vyrobené elektrické energii můžete sledovat na svém počítači nebo telefonu, stačí mít připojení k internetu.

FOTOVOLTAICKÝ SYSTÉM S AKUMULACÍ PŘEBYTKŮ DO VODY

Přes den Vám fotovoltaická elektrárna vyrobí elektrickou energii, kterou můžete okamžitě spotřebovat.  Ne vždy se podaří vyrobenou energii využít a bylo by škoda přebytky pouštět do sítě, když si je můžete využít pro ohřev užitkové vody nebo si doma přitopit. Tímto způsobem zajistíte maximální využití vlastní vyrobené el. energie a ještě více ušetříte. Veškeré hodnoty o vlastní vyrobené elektrické energii můžete sledovat na svém počítači nebo telefonu, stačí mít připojení k internetu.

FOTOVOLTAICKÝ SYSTÉM SPOLUPRACUJÍCÍ S TEPELNÝM ČERPADLEM S AKUMULACÍ PŘEBYTKŮ DO VODY

Přes den Vám fotovoltaická elektrárna vyrobí elektrickou energii, kterou můžete okamžitě spotřebovat.  Ne vždy se podaří veškerou vyrobenou energii využít a bylo by škoda přebytky pouštět do sítě, když si je můžete využít pro ohřev užitkové vody nebo si doma přitopit. Využití přebytků výroby zajišťuje regulace mezi řídící jednotkou tepelného čerpadla a systémem FVE. Takto zajistíte maximální využití vlastní vyrobené el. energie a ještě více ušetříte. Veškeré hodnoty o vlastní vyrobené elektrické energii můžete sledovat na svém počítači nebo telefonu, stačí mít připojení k internetu.

OSTROVNÍ FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY S AKUMULACÍ ELEKTŘINY

Ostrovní systémy, jsou fotovoltaické zdroje elektrické energie, které nejsou přímo připojeny k veřejné distribuční síti. Veškerá elektřina je získávána z fotovoltaických panelů. Pokud je výroba větší než spotřeba, ukládá se elektřina do akumulátorů. V případech, kdy není dostatek slunečního svitu, jsou spotřebiče napájeny z baterií. Díky tomuto systému budete mít elektřinu kdekoliv a kdykoliv bez ohledu na přítomnost distribuční sítě. Správně navržený systém je takový, kdy máte elektřinu v případě, když ji potřebujete.

x

Objednávka fotovoltaického systému

Aktuality

Pozor na nekalé praktiky energošmejdů ve fotovoltaice.

Návratnost investic do solárních elektráren bude v případě domácností i čtyřikrát delší, než deklarují někteří dodavatelé. Vyplývá to z analýzy nezávislé poradenské společnosti EGÚ Brno zohledňující předpokládaný vývoj cen elektřiny a nezbytných nákladů na průběžný...

1600 MW: ČEZ letos očekává rekordní počet instalací nových solárů.

Společnost ČEZ Distribuce přijala za loňský rok neskutečných 70 212 žádostí o připojení výrobny elektřiny a připojila k síti rekordních 21 325 fotovoltaických elektráren s instalovaným výkonem 174 MW. Více jak 80 procent žádostí se týkalo mikrozdrojů do 10 kW na...

V Česku odstartoval druhý boom solárů.

Revoluční novela energetického a stavebního zákona, která se také říká „LEX OZE 1“,  brzy vejde v platnost po jejím vyhlášení ve Sbírce zákonů. Novelu 11. ledna schválil Senát a včera jí podepsal prezident Zeman. Jaké zásadní změny „LEX OZE 1“ přináší? Zdroj: S-Power...

Chcete se stát zákazníkem IGTech a začít šetřit?