OPTIMALIZACE VLASTNÍ SPOTŘEBY

 Nabídky nejžádanějších fotovoltaických elektráren

Máte velké přebytky elektřiny z fotovoltaické elektrárny? Nedaří se Vám dosáhnout úspory, kterou jste očekávali?

Využijte optimalizaci vlastní spotřeby a dokážete využít až 90 % vyrobené elektřiny z FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhých 6 měsíců!

Optimalizaci vlastní spotřeby zajišťuje zařízení WATTrouter. WATTrouter je programovatelný regulátor, který porovnává aktuální spotřebu v domácnosti a výrobu z FVE. Pokud je výroba větší než spotřeba v domácnosti, automaticky sepne spotřebiče dle nastavených priorit. Velkou předností jsou triakové výstupy, které regulují výkon od nuly do příkonu zařízení. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využití přebytků energie vyrobených vaší FVE. WATTrouter řady M lze sledovat a řídit pomocí webového prohlížeče, vytváří statistiky vlastní spotřeby z FVE i nákup elektřiny.

Velmi často se setkáváme s nedostatečnými informacemi o tom, jak správně spotřebovat elektřinu z FVE. Důležité je, abyste měli správně zapojené okruhy v domácnosti a zbytečně nenakupovali drahou elektřinu, když na jiném okruhu pouštíte Vaší elektřinu bez užitku pryč.

Online WATTrouter M je k nahlédnutí zde.

Způsob využití přebytků Vám rádi navrhneme a vytvoříme cenovou nabídku.

V případě, že se rozhodnete řešit Vaši úsporu, nabízíme Vám návštěvu našeho technika, který na místě doporučí možné řešení.

Návštěva je samozřejmostí! Jakmile uvidíme přesnou situaci u Vás doma, budeme přesně vědět s čím pracovat a co Vám doporučit!!

  Aktuality

  Pozor na nekalé praktiky energošmejdů ve fotovoltaice.

  Návratnost investic do solárních elektráren bude v případě domácností i čtyřikrát delší, než deklarují někteří dodavatelé. Vyplývá to z analýzy nezávislé poradenské společnosti EGÚ Brno zohledňující předpokládaný vývoj cen elektřiny a nezbytných nákladů na průběžný...

  1600 MW: ČEZ letos očekává rekordní počet instalací nových solárů.

  Společnost ČEZ Distribuce přijala za loňský rok neskutečných 70 212 žádostí o připojení výrobny elektřiny a připojila k síti rekordních 21 325 fotovoltaických elektráren s instalovaným výkonem 174 MW. Více jak 80 procent žádostí se týkalo mikrozdrojů do 10 kW na...

  V Česku odstartoval druhý boom solárů.

  Revoluční novela energetického a stavebního zákona, která se také říká „LEX OZE 1“,  brzy vejde v platnost po jejím vyhlášení ve Sbírce zákonů. Novelu 11. ledna schválil Senát a včera jí podepsal prezident Zeman. Jaké zásadní změny „LEX OZE 1“ přináší? Zdroj: S-Power...

  Chcete se stát zákazníkem IGTech a začít šetřit?