Schůzka u Vás ZDARMA!

Sjednat schůzku
Chcete si pořídit fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnu a nevíte si rady? Pomůžeme s výběrem vhodného systému, jeho výkonu, s jeho místěním atd.

Napište nám, náš obchodní zástupce k Vám přijede, vše s Vámi prodiskutuje a poradí.
Poptávkový formulář

Optimalizace vlastní spotřeby

Máte velké přebytky elektřiny z fotovoltaické elektrárny? Nedaří se Vám dosáhnout úspory, kterou jste očekávali?

Využijte optimalizaci vlastní spotřeby a dokážete využít až 90 % vyrobené elektřiny z FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhých 6 měsíců!

Optimalizaci vlastní spotřeby zajišťuje zařízení WATTrouter. WATTrouter je programovatelný regulátor, který porovnává aktuální spotřebu v domácnosti a výrobu z FVE. Pokud je výroba větší než spotřeba v domácnosti, automaticky sepne spotřebiče dle nastavených priorit. Velkou předností jsou triakové výstupy, které regulují výkon od nuly do příkonu zařízení. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využití přebytků energie vyrobených vaší FVE. WATTrouter řady M lze sledovat a řídit pomocí webového prohlížeče, vytváří statistiky vlastní spotřeby z FVE i nákup elektřiny.

Velmi často se setkáváme s nedostatečnými informacemi o tom, jak správně spotřebovat elektřinu z FVE. Důležité je, abyste měli správně zapojené okruhy v domácnosti a zbytečně nenakupovali drahou elektřinu, když na jiném okruhu pouštíte Vaší elektřinu bez užitku pryč.

Online WATTrouter M je k nahlédnutí zde.

Způsob využití přebytků Vám rádi navrhneme a vytvoříme cenovou nabídku.

V případě, že se rozhodnete řešit Vaši úsporu, nabízíme Vám návštěvu našeho technika, který na místě doporučí možné řešení.

Návštěva je samozřejmostí! Jakmile uvidíme přesnou situaci u Vás doma, budeme přesně vědět s čím pracovat a co Vám doporučit!!
 
Profesionální servis
PROFESIONÁLNÍ SERVIS
• pravidelné revize FVE
• optimalizace výroby
• pravidelné údržby a servis
• sjednání pojištění FVE
• možnost financování FVE

VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY
Instalace větrné elektrárny na klíč s připojení k síti a podpory ve formě zeleného bonusu. Větrné elektrárny pro rodinné domy i firemní objekty. Informujte se u nás!

+420 730 330 860
info@igtech.cz